BIESZCZADZKIE NOCLEGI Z KLIMATEM!

Zwiń/Rozwiń menu

LEGRAŻ

LEGRAŻ Dom wybudowany w 1991 r. przez dwoje, obecnie niezależnych artystów Grażynę Kaznowską i Leona Chrapko. Dom ten, o bardzo artystycznym, kolorowym i ciepłym klimacie, jest świetnym miejscem do odpoczynku, rozrywki, czy wyciszenia emocji dnia codziennego, jak też współczesnego ogromnie szybkiego tempa życia,

Tu każdy gość będzie czuł się dobrze. Jeśli będzie potrzebował otrzyma ode mnie pełną informację gdzie pójść, pojechać, co ciekawego zwiedzić, kogo odwiedzić, poznać, a osobowości bieszczadzkich czekających na gości jest bardzo wiele, chyba w żadnym innym zakątku kraju… tak wiele.

Wszystkich chętnych zaproszę na wspólne malowanie na szkle, kręcenie kwiatów z bibuły, sobotnie- wakacyjne wieczory artystyczne, kino-teatry Grażyny Kaznowskiej czy muzykowanie przy grillu co pozwoli nam bliższe poznanie się, ciekawe rozmowy, a nawet zawieranie przyjaźni trwających przez lata.

Koty: Nika i Morus - każde o innym charakterze lub charakterku na pewno po pozują z Wami do wspólnych zdjęć i pogrilują wspólnie też ;)

W Le-Grażu znajduje się też oddzielna autorska galeria Leona Chrapko.

Ja jako gospodarz, bardzo proszę gości o NIE PALENIA W POMISZCZENIACH, gdyż dom jest w dużej części drewniany, z dużą ilością materiałów dekoracyjnych i uważamy że WSPÓLNE PALENIE W ALTANIE SPRZYJA INTEGRACJI!!!

Zapraszam więc serdecznie w moje gościnne progi.
Grażyna Kaznowska

Legraż w Bieszczadach