BIESZCZADZKIE NOCLEGI Z KLIMATEM!

Zwiń/Rozwiń menu

PIĘKNO I AKTYWNOŚĆ OKOLICY

Malownicze wzgórza nad zalewami solińskim i myczkowieckim, wiosną z tysiącem odcieni zieleni, bieli różu, jesienią z całą paletą barw tęczy, z inną taflą wody wiosną, latem, jesienią i zimą, to miejsce usytuowania Domu Twórczego Le Graż.

Bujna i niepowtarzalna flora i fauna Bieszczadów może zauroczyć każdego kto odwiedzi ten rejon kraju. Tylko tu spotkasz rzadkie gatunki kwiatów polnych, ziół, motyli, Waszek, często tych pod ochroną. Tylko tu usłyszysz tak mocny rechot żab, tylko tu bocian będzie Ci towarzyszył na pobliskiej łące w czasie wypoczynku. A może też uda Ci się spotkać lisa, jelenia , sarnę czy dzikiego konia.

Jeśli tylko zechcesz, to przez dwa tygodnie możesz być w innym miejscu, podziwiać jego piękno i niepowtarzalność. Przejść, przejechać – rowerem lub samochodem dziesiątki kilometrów tworzących część obszaru Karpat Wschodnich zwanych Bieszczadami. Dla miłośników podań i legend zwanych Bies Czadem. Tak, tu dzień dzisiejszy miesza się z historią, kwitnące sady obecnych gospodarstw sąsiadują z tymi które są świadectwem dawnych miejscowości i elementów jego życia. Tu historia żyje w ludziach, ale mądrze, jako element współczesnej atrakcji bieszczadzkiej, jako wielokulturowości, jako ogromna ilość imprez kulturotwórczych towarzyszących okresowi letniemu.

Ale tutaj tez możesz się zabawić w dziesiątkach kawiarenek, restauracji, barów, barków, przystani dookoła obydwu zalewów. Skorzystać z uciech wodnych zaczynając od rowerów, poprzez jachty czy statki spacerowe. Tak, tu warto przyjechać. Niezależnie od pory roku i upodobań, warto wybrać Bieszczady na urlop.

A do nas?
Przyjeżdża się tylko pierwszy raz.
POTEM TO JUŻ Się TYLKO POWRACA.